Неділя, 27.09.2020, 12:28
Вітаю Вас Гость | RSS

Творча скарбничка учителя історії Холодняк Анни

Форма входу
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наше опитування
Відвідувач сайту - хто Ви?
Всього відповідей: 2754

Виховуємо соціально-компетентну особистість

Правовиховна робота
Проект Виховуємо соціально-компетентну особистість
Проект складається з таких розділів (пройдіть по посиланням и завантажувайте матеріали. Матеріали завантажувати мають право тільки друзі сайту. Про умови - на головній сторінці)


  1. Стаття Виховуємо соціально-компетентну особистість
  2. Виховна година: Феномен людського життя
  3. Виховна година:Поведінка в школі
  4. Виховна година:Я і Всесвіт
  5. Тренінг  Толерантність
  6. Виховна година: Майбутня родина
  7. Виховна година: Я і Родина
  8. Виховна година: Діти України
  9. Виховна година: Я і Україна
(скорочена версія статті)

Виховуємо соціально-компетентну особистість

Кожна дитина з появою на світ потрапляє у свою сім’ю, де в оточенні своїх батьків і рідних робить перші кроки, промовляє перші слова, де батьки піклуються про неї, оточують своєю любов’ю, турботою, ласкою. Потім дитина здобуває перші успіхи самостійності у дитячому садочку, приміряє перші дорослі ролі у учнівському колективі школи, здобуває знання про навколишній світ, вчиться долати перші незначні перешкоди, які зустрічаються на її шляху. Після закінчення школи, вже не дитина, а самостійна молода людина вступає у вищі навчальні заклади, де потрапляє у новий колектив -  студентський, здобуває перші знання обраної професії і оволодіває практичними вміннями і навичками, намагається знайти своє місце у суспільстві, самовизначитись у своєму житті. Також саме у цей період життя молода людина прагне створити свою сімю, продовжити свій рід, народжуючи дітей. Закінчивши певний навчальний заклад, і здобувши ґрунтовні знання і вміння, молода людина потрапляє у новий колектив, влаштовуючись на певне місце роботи , де її також чекають нові успіхи і невдачі, творчі злети і падіння, де людина працюватиме на користь суспільства і буде отримувати від цього особисте задоволення – від того, що вона знайшла своє місце у житті, що зуміла самоствердитися, і. взагалі, що вона потрібна суспільству, бо виконує у ньому певну роль.

Таким чином, людина від свого народження до смерті проходить великий і складний шлях свого життя, де вона зустрічається і взаємодіє з різними людьми і групами людей, потрапляє під вплив різних середовищ. Тому, що дане питання у сучасному суспільстві є досить актуальне і цікаве для дослідження як саме і яким чином конкретне середовище чи колектив людей впливають на формування особистості людини, її рис характеру, типу темпераменту, манер поведінки, чи залежить поведінка людини від того середовища, в якому вона перебуває.

Метою даної програми є стабілізація процесу входження і адаптації людини у суспільство, тобто процесу інтеграції і соціалізації особистості у конкретному соціальному середовищі, а також, роль у цьому процесі соціального педагога.

Також актуальність цієї проблеми полягає у тому, що необхідно кожному знати як правильно створити всі необхідні умови для забезпечення успішної соціалізації особистості і інтеграції її у суспільство , а також, що не припустимим є допущення будь-якої помилки при організації цього складного і безперервного процесу, бо це може спричинити виникнення у особистості певних відхилень у характері чи поведінці і таким чином людині буде важко адаптуватися у будь-яке соціальне середовище або й, взагалі,  не зможе включитися у суспільне життя. Тому, до цієї проблеми слід привернути увагу усього суспільства.


Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz