П`ятниця, 26.04.2024, 20:12
Вітаю Вас Гость | RSS

Творча скарбничка учителя історії Холодняк Анни

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Історичний форум » Історичний форум » Я шукаю... (Залиште інформацію про матеріал, який ви шукаєте)
Я шукаю...
Anna_vdДата: Неділя, 23.01.2011, 20:57 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Администраторы
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште інформацію про матеріал, який ви шукаєте з історії чи виховній роботі. Зробимо все для того, щоб шуканий матеріал незабаром був розміщений на сайті smile
 
palwasДата: Понеділок, 07.03.2011, 21:16 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня Ганна Констянтинівна, шукаю статтю Островський, В. "Тестовий контроль і оцінювання навчальних досягнень учнів з історії в контексті компетентнісного підходу ".
Вона розміщена в Журналі Історія в школах №2 за 2010
Буду дуже вдячний за скан цієї статті. Можна поштову скриньку.
 
Anna_vdДата: Середа, 09.03.2011, 16:06 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Администраторы
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
palwas, навчальний заклад, де я працюю, виписує цей журнал. В найближчі дні я спробую знайти цей примірник і Вам надіслати скан
 
Anna_vdДата: Четвер, 10.03.2011, 17:06 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Администраторы
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (palwas)
шукаю статтю Островський, В. "Тестовий контроль і оцінювання навчальних досягнень учнів з історії в контексті компетентнісного підходу ".
Вона розміщена в Журналі Історія в школах №2 за 2010
Прикріплення: 9247960.jpg (278.7 Kb) · 6264330.jpg (279.3 Kb) · 0924845.jpg (292.0 Kb) · 5684781.jpg (246.3 Kb) · 5385005.jpg (238.3 Kb)
 
Anna_vdДата: Четвер, 10.03.2011, 17:09 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Администраторы
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
продовження
Прикріплення: 6436920.jpg (245.9 Kb) · 9580187.jpg (229.1 Kb) · 2168211.jpg (251.2 Kb) · 5460371.jpg (198.9 Kb) · 9330936.jpg (203.5 Kb)
 
prosnostudentДата: Середа, 21.09.2011, 09:08 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Скоро і я буду вчителем і найбільше боюсь, що буде нецікаво моїм майбутнім учням на уроках. Колеги, поділіться, будь ласка, як ви зацікавлюєте своїх підопічних?
Можливо, на якісь теми можна було б історичні фільми - документальні, чи історичні романи для старших класів, щоб події пов'язувались із емоціями. Але тоді, може додатковий гурток організувати, щоб обговорити, провести паралелі, де факти, а де художній вимисел…Буду вдячний за ваші думки.
 
Anna_vdДата: Середа, 21.09.2011, 21:21 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Администраторы
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (prosnostudent)
Скоро і я буду вчителем і найбільше боюсь, що буде нецікаво моїм майбутнім учням на уроках. Колеги, поділіться, будь ласка, як ви зацікавлюєте своїх підопічних?
Можливо, на якісь теми можна було б історичні фільми - документальні, чи історичні романи для старших класів, щоб події пов'язувались із емоціями. Але тоді, може додатковий гурток організувати, щоб обговорити, провести паралелі, де факти, а де художній вимисел…Буду вдячний за ваші думки.


Приємно читати ваше повідомлення, адже видно, що ви людина небайдужа и більше всього хочете зробити свої уроки цікавими. Моя відполвідь наступна. Все залежить від творчого підходу вчителя. Учні, це не об'єкт начання, а співатор уроку. Давайте їм можливість висловлюватись, шукати інформацію до теми. Історичні фільми? майже на кожну тему з історїї можна підібрати доречні фрагменти історичних документальних и художніх фільмів. Але тут все залежить від матеріального оснащення школи/класу. Наприклад, у меня своя власна чудова відеотека таких фільмів, але я не маю змогу показати це дітям на уроках. Використовуйте дидактичні матеріали, влаштовуйте інтерактивні вправи. Історія не цікавою бути не може, не цікавим може бути лише сам історик smile
 
prosnostudentДата: Понеділок, 10.10.2011, 15:03 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Історія не цікавою бути не може, не цікавим може бути лише сам історик/
Дуже дякую за поради, панно Анно! Спробую втілити деякі ваші ідеї в життя, особливо про ігри подобається).

Додано (10.10.2011, 15:03)
---------------------------------------------
Чимало цікавих порад знайшов на форумі ж. Дніпро.
Ділюсь biggrin
http://www.dnipro-ukr.com.ua/forum/viewtopic.php?f=48&t=396

 
Форум » Історичний форум » Історичний форум » Я шукаю... (Залиште інформацію про матеріал, який ви шукаєте)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz